KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757144
nr 1275 7144
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Lars Karlsson, signerad 1999, stilleben med sko. Olja på pannå, 50x68 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:00:38
100 kr
250 kr